Cu

Poznaj naszą nową kolekcję

Lustry to jedna z najbardziej wyjątkowych farb służących do dekorowania porcelany. A gdyby wydobyć z nich jeszcze bardziej dystyngowaną formę?

Gra świateł, odbicia, wykończenia i oryginalna, złota dekoracja to niepowtarzalna kolekcja o intrygującej nazwie “Cu”. Każdą filiżankę “Cu” zanim osiągnie swoją ostateczną formę, czeka czasochłonny i skomplikowany proces. Od początkowego cyklu produkcyjnego przechodzi przez ręce kilkudziesięciu osób. Malowana ręcznie miedzianym lustrem, detale wykończone złotem oraz dowolne nakładanie złotych helis czyni każdy wyrób wyjątkowym i niepowtarzalnym.
 
inspiracja “Cu” pojawiła się z pragnienia pokazania czegoś jeszcze lepszego, czegoś co w całości pochłonie nasz zmysł wzroku. Urzeknie go a zarazem zaintryguje, wzbudzi pożądanie.

filiżanka porcelanowa Cuprum   kubek porcelanowy Cuprum

W ofercie znajduje się filiżanka espresso 100 ml ze spodkiem 12 cm bądź kubek 330 ml ze spodkiem 16,5 w fasonie Carlo. To co wyróżnia kolekcję "Cu" to to, że każdy porcelanowy wyrób jest unikatem. Malowane ręcznie ekskluzywnym miedziowym lustrem oraz wysokokaratowym złotem. Do tego losowe ułożenie złotych helis na wyrobach skutkuje tym, że nie znajdziemy powtarzalnych filiżanek czy kubków. Łącząc je możemy stworzyć inspirujący zestaw kawowy czy herbaciany.
 

Prezentacja projektuProjekt został stworzony przez zespół projektowy fabryki porcelany Krzysztof: Michał Rój, Dawid Twardowski

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z promocjami...

design by : LEMONPIXEL.pl