Tribute to Fangor, Stripes Shape, cobalt blue

Poznajcie nowe kolekcje ściśle powiązane z naszą "kobaltową" rocznicą. Fabryka porcelany Krzysztof ma już 190 lat. Z tej okazji postanowiliśmy podzielić się z Wami wyjątkowymi produktami.

Dlaczego kobalt? Założyciel fabryki - Carl Krister, swoją przygodę z porcelaną zaczynał właśnie od tego przepięknego barwnika. Od malarza kobaltu do właściciela jednej z największych fabryk porcelany w Europie. Z tego względu głeboki granat na lśniącej, białej porcelanie towarzyszył fabryce w każdym momencie jej historii.

Z wielką dumą przedstawiamy Tribute to Fangor, kolekcję, która jest hołdem dla wybitnego polskiego artysty oraz ukłonem w stronę sztuki optycznej - op artu. Została stworzona na eleganckich talerzach w fasonie Kama. Jej uzupełnieniem jest Stripes Shape, cobalt blue. Kolekcja, która powstała na trochę zmienionym fasonie Opty. Dzięki technologii 3D fason ten wzbogacił się o nowoczesny relief. Połączenie kobaltu, bieli porcelany i reliefu dało istną grę świateł, kontrastów oraz nowoczesną strukturę.

Przekonajcie się sami:

Zobacz kolekcję Tribute to Fangor

Tribute to Fangor, relief kobaltowe paski

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z promocjami...

design by : LEMONPIXEL.pl