Porcja Sztuki / śniadanie charytatywneCentrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia to miejsce twórczych działań, gdzie artyści prezentują swoje dzieła, turyści odkrywają tajemnice górnictwa, a raz w roku odbywa się niezwykłe wydarzenie charytatywne. Porcja Sztuki to połączenie świata artystycznego i kulinarnego w szczytnym celu. Już po raz trzeci zapraszamy do udziału w śniadaniu charytatywnym, z którego dochód przekażemy na zorganizowanie letniego wypoczynku dzieci wskazanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu.

Tradycją jest współpraca organizatorów z Porcelaną Krzysztof, która jest jednym z partnerów wydarzenia. W czasie śniadania będzie wykorzystywana właśnie Porcelana Kristoff (choć nie tylko), a także będzie można zobaczyć ekspozycję projektu designerskiego dekoracji Nathalie&George autorstwa Marii Jeglińskiej, zaprojektowanego dla Porcelany Krzysztof. W tym roku do udziału zostali zaproszeni również młodzi artyści. Swoją twórczość pokażą QUAPCIA, Be Wood, MOO Ceramika i Kasia Bogucka.

Tematem przewodnim śniadania będą 4 ŻYWIOŁY. Zarówno prace artystów, jak i aranżacja stołu będą nawiązywały odpowiednio do ognia, powietrza, wody i ziemi. Poza niezwykłą zastawą wyjątkowa będzie również oprawa kulinarna Porcji Sztuki. Śniadanie przygotuje Wojciech Harapkiewicz, szef kuchni restauracji Babinicz w Kompleksie Dworzysko, który specjalnie na to wydarzenie przygotował swoje autorskie menu (więcej w pliku zaproszenia). Podczas śniadania będzie zaprezentowana twórczość zaproszonych artystów, a szef kuchni pokaże swoje niesamowite umiejętności podczas pokazu kulinarnego na żywo. Niech to będzie uczta dla zmysłów!

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału (szczegóły w pliku zaproszenia poniżej). Liczba miejsc jest jednak ograniczona, a czasu też pozostało niewiele, ponieważ wydarzenie odbędzie się w niedzielę 8 kwietnia 2018 r.

  Pobierz plik zaproszenia (kliknij)

Więcej informacji na stronie organizatora (kliknij i dowiedz się więcej).

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z promocjami...

design by : LEMONPIXEL.pl