30.11.2016

Stół Polski w Ambasadzie w Wiedniu więcej

02.09.2016

Targi MAISON&OBJET - Alicja Patanowska więcej

12.07.2016

Polski Stół wyróżniony w konkursie MUST HAVE 2016 więcej

23.06.2016

Nowy sklep firmowy w Magnolia Park we Wrocławiu więcej

Wpisz swój email aby dostawać nasz comiesięczny newsletter

Aktualności 

16.07.2015 | Kristoff dołącza do grona obrońców autentycznej Warszwy

Kristoff dołącza do grona obrońców autentycznej Warszwy. Kolekcja „Nathalie & George” projektu Marii Jeglińskiej, wraz z białą porcelaną, przywitają spragnionych estetycznych wrażeń gości butikowego hotelu AUTOR Rooms, założonego przez Mamastudio.

Projekt związany z wspomnianym hotelem ma na celu zaspokoić oczekiwania tych, którym nieobojętne jest piękno przedmiotów użytkowych, składających się na nietuzinkowy obraz całego wnętrza. Gospodarze z Mamastudio, uzbrojeni w szczerą gościnność oraz miłość do miasta stołecznego, oferują swoim gościom nie tylko pełne cztery kąty dizajnu, ale i wiedzę na temat prawdziwej, żywej Warszawy.

 

 

O swojej misji mówią tak:
„My uwielbiamy nasze miasto i znamy wszystkie jego zakamarki. Chcemy, żeby nasi goście mogli zwiedzać Warszawę poza nudnym turystycznym szlakiem i odkryć jej autentyczne oblicze".

 

 

„Mamy nadzieję, że Autor będzie kolejnym powodem dla nas do zawiązywania nowych znajomości. Każdego gościa zamierzamy traktować jak przyjaciela, któremu chcemy dać wszystko to, co mamy najlepsze. Pokażemy im nasze ulubione kawiarnie, uliczki, galerie i bazarki. Mamy nadzieję, że zarazimy ich naszą miłością do Warszawy.“

 

 

Poza entuzjastycznym, oryginalnym podejściem do goszczących w stolicy, Gospodarze Autora prezentują przekrój najciekawszych polskich twórców oraz lokalnych marek, przyjmując rolę pośrednika pomiędzy zainteresowanym gościem, a twórcą, stojącym za danym projektem. Porcelana Kristoff zdecydowała się wesprzeć to niezwykłe grono połączeniem ponadczasowego piękna z nowoczesną formą, zawartym w wyrobach, które zamieszkały we wnętrzach AUTOR Rooms. Kolekcje te pozostają dostępne w sprzedaży przez sklep internetowy http://www.kristoffdesignline.pl/powrót