30.11.2016

Stół Polski w Ambasadzie w Wiedniu więcej

02.09.2016

Targi MAISON&OBJET - Alicja Patanowska więcej

12.07.2016

Polski Stół wyróżniony w konkursie MUST HAVE 2016 więcej

23.06.2016

Nowy sklep firmowy w Magnolia Park we Wrocławiu więcej

Wpisz swój email aby dostawać nasz comiesięczny newsletter

Porcelana Krzysztof Sp. z o.o.

ul. B. Limanowskiego 10, 58-300 Wałbrzych

tel. +48 74 84 30 611, fax +48 74 84 30 750

NIP: 886-29-56-284, REGON: 021356864



Sekretariat

tel. 74/84 30 617

fax. 74/84 30 750

sekretariat@porcelana-kristoff.pl

 

Dekoracje autorskie

Margareta Jarząbek

kom. 601 732 886

margareta@porcelana-kristoff.pl

 

Dział handlowy
 

Agnieszka Jankowiak

tel. 74/84 30 806

agnieszka.jankowiak@porcelana-kristoff.pl

 

Monika Kachnic

tel. 74/84 30 807

monika.kachnic@porcelana-kristoff.pl

 

Pola Bartela

tel. 74/84 30 808

pola.bartela@porcelana-kristoff.pl

 

Martyna Gałan

tel. 74/84 30 805

martyna.galan@porcelana-kristoff.pl

 

Marta Młodożeniec

tel. 74/84 30 804

marta.mlodozeniec@porcelana-kristoff.pl

 

Dział handlowy – Export

 

Anna Wojtaszek

tel. 74/84 30 810

kom. 782 121 819

fax. 74/84 30 750

anna.wojtaszek@porcelana-kristoff.pl

 

Michał Madera

tel. 74/84 30 802

kom. 782 122 602

fax. 74/84 30 750

michal.madera@porcelana-kristoff.pl

 

Monika Mruk-Krauze 

tel. 74/84 30 803

kom. 782 120 007

fax. 74/84 30 750

wojciech.pokropenko@porcelana-kristoff.pl

 

Anna Jonas 

tel. 74/84 30 809

kom. 782 120 208

fax. 74/84 30 750

anna.jonas@porcelana-kristoff.pl

 

Mariia Stepanova

tel. 74/84 30 801

kom. 782 120 456

fax. 74/84 30 750

mariia.stepanova@porcelana-kristoff.pl

Kontakt z mediami / PR

pr@porcelana-kristoff.pl


Dział Zaopatrzenia

Marcin Rot

tel. 74/84 30 823

fax. 74/84 30 750

kom. 782 120 037

marcin.rot@porcelana-kristoff.pl

 

Kontrola Jakości

Edyta Mieczkowska

fax 74/84 30 750

edyta.mieczkowska@porcelana-kristoff.pl


Salon firmowy przy Fabryce

ul. B. Limanowskiego 10, Wałbrzych

Czynny:

Poniedziałek - Piątek w godz. 10-18

tel. 74/84 30 651

salon@porcelana-kristoff.pl

 

Kiermasz przy Fabryce

ul. B. Limanowskiego 10

Czynny:

Poniedziałek - Piątek w godz. 10-18

tel. 74/84 30 713

kiermasz@porcelana-kristoff.pl

 

Salon firmowy Zamek Książ

Piastów Śląskich 1, 58-306 Wałbrzych (nad bramą główną)

Czynny:

Codziennie w godz. 10 - 18

tel. 782 120 084

 

Salon firmowy Gliwickie Centrum Handlowe

ul. Zwycięstwa 52A (2 piętro), 44-100 Gliwice 

Czynny:

Nieczynne do odwołania

tel. 782 120 386

 

Salon firmowy w Centum handlowym
Magnolia we Wrocławiu

Magnolia Park, ul. Legnicka 58, 54-204 Wrocław

Czynny:

Codziennie w godz. 9-21

tel. 782 120 225



Mapa dojazdu do firmy

Wyświetl większą mapę