02.09.2016

Targi MAISON&OBJET - Alicja Patanowska więcej

12.07.2016

Polski Stół wyróżniony w konkursie MUST HAVE 2016 więcej

23.06.2016

Nowy sklep firmowy w Magnolia Park we Wrocławiu więcej

18.05.2016

Pole Position: Best Brands from Poland więcej

Wpisz swój email aby dostawać nasz comiesięczny newsletter

Aktualności 

02.09.2016 | Targi MAISON&OBJET - Alicja Patanowska

 

 

We współpracy z Porcelaną Kristoff pani Alicja Patanowska w ramach targów Maison & Objet 2016 zaprezentowała na swoim stoisku kolekcje: PLANTACJA, misy MOTUS i TUBO MOTUS oraz mini szklarnie LAB SERIES. Na ekspozycji ukazała się również zapowiedź najnowszych unikatowych projektów: AeriForm i Laboratorium Unicum. Ich premiera planowana jest przez Autorkę na połowę września podczas londyńskiej FUTURE HERITAGE i targów DECOREX.

 

czytaj więcej

12.07.2016 | Polski Stół wyróżniony w konkursie MUST HAVE 2016

 

 

Miło nam poinformować, iż jeden z zestawów śniadaniowych wchodzących w skład kolekcji POLSKI STÓŁ projektu Sebastiana Pietkiewicza (Huta Julia), Magdaleny Gazur (Manufaktura Bolesławiec) oraz Michała Roja (Porcelana Kristoff) został wyróżniony w prestiżowym plebiscycie “MUST HAVE – selected by Łódź Design Festival 2016”, który rokrocznie wyłania i upowszechnia najlepsze polskie wdrożenia użytkowe. W tegorocznym plebiscycie MUST HAVE uhonorowanych zostało aż 70 obiektów wybranych spośród 500 zgłoszeń.

Wyróżnione projekty będą zaprezentowane podczas dziesiątej jubileuszowej edycji Łódź Design Festival w terminie 13-23.10.2016.

 

Poniżej prezentujemy zwycięski zestaw:
Więcej informacji na temat wyróżnionych projektów można znaleźć tutaj: ŁódźDesignFestival 
a o samym projekcie poczytać klikając w następujący link: PolskiStół
 

czytaj więcej

23.06.2016 | Nowy sklep firmowy w Magnolia Park we Wrocławiu

 

Miło nam poinformować Państwa o otwarciu nowego sklepu firmowego we wrocławskiej galerii handlowej Magnolia Park.

Oprócz pięknej porcelany i miłej obsługi czeka na Państwa wyjątkowa promocja - 20% na cały asortyment w sklepie. Promocja trwa od 23.6 do 26.06. Serdecznie zapraszamy do Wrocławia.

Więcej o otwarciu sklepu: TUTAJ

 

czytaj więcej

18.05.2016 | Pole Position: Best Brands from Poland

 

Tak prezentowała się Porcelana Kristoff i projekt "Polski Stół" na wystawie Pole Position: Best Brands from Poland, w samym sercu Nowego Jorku.

czytaj więcej

04.05.2016 | Nasza porcelana w Dzień Dobry TVN

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć w naszej fabryce Bartka Jędrzejaka wraz z ekipą Dzień Dobry TVN. Dziennikarz stacji TVN na własnej skórze mógł się przekonać jak skomplikowany proces przechodzi jedna filiżanka zanim pojawi się na naszych stołach. Efekty jego pracy można było zobaczyć we wczorajszym programie Dzień Dobry TVN.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu: DZIEŃ DOBRY TVN

 

Porcelana Kristoff w Dzień Dobry w TVN

czytaj więcej

25.04.2016 | Porcelna Kristoff w Nowym Jorku

Wystawa "Pole Position: Best Brands from Poland" będzie prezentować marki branż, z których Polska jest obecnie bardzo dobrze znana, takich jak meble, ceramika i szkło, ubrania oraz produkty outdoorowe.

Porcelana Kristoff oraz projekt Polski Stół znajdzie się wśród takich producentów jak Balma, Ceramika Kosak, Comforty, Malafor, Manufaktura w Bolesławcu, Mikomax, Modus Design, Noti, Paged Collection, Pajak Sport, Pan Tu Nie Stał, Profim, Vox, Vzor, Yeti oraz Zieta Prozessdesign.

"Pole Position: Best Brands from Poland" odbędzie się na terenie WantedDesign Manhattan w dniach 13.05-16.05.2016

 

Więcej informacji: TUTAJ

 

 

czytaj więcej

24.03.2016 | Sesja zdjęciowa w magazynie Food&Friends

Sesja zdjęciowa w magazynie Food&Friends

czytaj więcej

17.02.2016 | Porcelana Krzysztof na Targach Ambiente 2016

W dniach 12-16 luty 2016 Porcelana Krzysztof Sp. z o.o. uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Ambiente 2016. Frankfurt nad Menem przez te kilka dni stał się centrum światowych trendów w branży Styl Życia. W Messe Frankfurt swoje produkty prezentowało około 4400 wystawców z 96 państw w kategoriach artykułów gospodarstwa domowego, wystroju wnętrz oraz prezentów. W tym roku padł kolejny rekord  – w targach uczestniczyło ponad 137 000 odwiedzających z blisko 140 państw.

 

porcelana krzysztof na targach ambiente 2016

czytaj więcej

24.08.2015 | Porcelana Kristoff na światowej wystawie EXPO 2015 w Mediolanie


Instytut Wzornictwa Przemysłowego i Grynasz Studio pokażą we wrześniu w ramach EXPO 2015 w Mediolanie produkty zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce: porcelanę, szkło, sztućce, krzesła i polską prasę kulinarną, które zaprezentują nasz kraj na forum międzynarodowym.

 

Porcelana Kristoff została zaproszona do zaprezentowania kolekcji „Nathalie&George” autorstwa Marii Jeglińskiej oraz białej porcelany w fasonie Alaska. Wystawa zatytułowana „Stół Polski. La Tavola Polacca” będzie dostępna dla zwiedzających w dniach 13-27 września 2015 w Pawilonie Polskim EXPO 2015. Przygotowywana ekspozycja ma za zadanie pokazać najlepszy polski desing związany z kulturą stołu i jedzenia, co nawiązuje do hasła tegorocznego Expo, jakim jest „Wyżywienie planety. Energia dla życia”. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia „Stołu Polskiego” na Expo w Mediolanie.

 

Pierwsza informacja dotycząca wystawy jest już na stronie projektu Wzornictwo Biznes Zysk oraz na tablicy FB IWP.

 

Porcelana Krzysztof na światowej wystawie EXPO 2015 w Mediolanie

 

 

czytaj więcej

nStrona   1 z 7 > >>